LP

Nazwa Firmy/Instytucji

Branża

Adres

Data Zawarcia Porozumienia

1

Klaster Obróbki Metali

metalowa

ul. Lniana 41

15-665 Białystok

12.11.2014

2

Politechnika Białostocka

ośrodek naukowo-badawczy

ul. Wiejska 45a

15-351 Białystok

15.12.2014

3

Energia Przyszłość Sp.z.o.o.

Energa OZE

ul. Krakowskie Przedmieście 4/6

00-333 Warszawa

18.12.2014

2015

4

Barg Diagnostyka Budowli Sp.z.o.o.

budownictwo ekologiczne, diagnostyka

ul. Kazimierza Kamińskiego 28

05-850 Ożarów

11.02.2015

5

Trac Tec S.A.

budownictwo, podkłady betonowe

Rondo ONZ 1

00-124 Warszawa

17.02.2015

6

PES Inwestycje S.A.

energetyka, budownictwo energetyczne

ul. Wojciecha Górskiego

00-033 Warszawa

4.03.2015

7

Professional Engineering System Sebastian Jachimowicz

klimatyzacje, innowacje w budownictwie

ul. Innowacyjna 1 l.22f

16-400 Suwałki

4.03.2015

8

Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

Budownictwo mieszkaniowe

ul. Daszyńskiego 25A

16-400 Suwałki

14.04.2015

9

ProjectShelf Sp. Z o.o.

Teleinformatyka, technologie informatyczne

ul. Innowacyjna 1

16-400 Suwałki

4.05.2015

10

Sika-Poland Sp. z o.o.

chemia budowlana

ul. Karczunkowska 89

02-871 Warszawa

28.05.2015

11

COSTKA Budownictwo
Naturalne

Budownictwo ekologiczne

ul. Konopnickiej 2b / 11 

16-400 Suwałki

29.06.2015

12

Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane ARKADA Marek Chotkiewicz

budownictwo

ul. Kowalskiego 24/16

16-400 Suwałki

31.03.2015

13

P.W. INŻBUD Władysław Balcer

budownictwo

Kaletnik 81

16-411 Szypliszki

31.03.2015

14

ABC Projekty-Inwestycje Andrzej Czatrowski

budownictwo

ul. Szpitalna 73F

16-400 Suwałki

31.03.2015

15

Przedsiębiorstwo Budowlano-Remontowe B-COMPLEX Sp.z.o.o.

budownictwo

ul. Lityńskiego 12A

16-400 Suwałki

31.03.2015

16

IREK Dach-Service

Budownictwo mieszkaniowe

ul. Bystra 4

16-300 Augustów

31.03.2015

17

BUDBAUM Mosty i Drogi Sp.z.o.o.

budownictwo drogowe, mostowe

ul. Północna 27A

16-400 Suwałki

31.03.2015

18

P.U.H.R. Rutkowski Robert

budownictwo

ul. Łokietka 47

16-400 Suwałki

31.03.2015

19

ASTRA Benedykt Karczewski

mieszanki betonowe

ul. Piaskowa 10

83-100 Straszyn

2.11.2015

20

LEWKOWICZ Przedsiębiorstwo Budowlane Andrzej Lewkowicz

Budownictwo mieszkaniowe

ul. Północna 40

16-400 Suwałki

10.11.2015

21

Prywatne Przedsiębiorstwo Produkcyjne HENTAR Henryk Taraszkiewicz

materiały budowlane

ul. Majerskiego 15

16-400 Suwałki

10.11.2015

22

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe IMBUD

materiały budowlane

ul. Buczka 100

16-400 Suwałki

17.11.2015

23

Paszkiewicz Holding Sp.z.o.o

materiały budowlane

ul. Majerskiego 9

16-400 Suwałki

20.11.2015

24

EKODACHPOL Tomasz Bogdanowicz

materiały budowlane

Żwikiele 42

16-515 Puńsk

1.12.2015

25

P.W. VA-GIT Waldemar Siuchno

budownictwo, metalowe

ul. Orląt Lwowskich 14

15-697 Białystok

7.12.2015

26

LSA Spółka z.o.o.

materiały budowlane

ul. Gen. Wł. Andersa 3 

15-124 Białystok

14.12.2015

2016

27

Zakład Stolarski

konstrukcje drewniane

ul. Wylotowa 3 A

16-400 Suwałki

14.03.2016

28

Biuro Maklersko-Handlowe BAX

stolarka budowlana

ul. W. Polskiego 62 E

16-400 Suwałki

11.03.2016

29

DOMAGO Marek Wasiuk

materiały budowlane

Kolonia Porosły 29 D

16-070 Choroszcz

1.03.2016

30

CDM Sp.z.o.o.

stolarka okienna

ul. Wojska Polskiego 112 A

16-400 Suwałki

22.03.2016

31

Anna Grydziuśko JAUKUS NAMAS UAB

budownictwo

Verkiu g.34A

LT-08221 Wilno

1.04.2016

32

ASPI Sp. z.o.o. SP.K Piotr Szyszkowski

produkcja narzędzi

ul. Diamentowa 4

16-400 Suwałki

21.04.2016

33

SALAG Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

stolarka budowlana

ul. Szafirowa 5

16-400 Suwałki

20.05.2016

34

Wigry - Projekt Sp. z o.o

przemysł paliwowy

ul. Dubowo II 31

16-400 Suwałki

23.05.2016

35

SĘKPOL Lewonczyk Sp. z o.o

branża stolarska

ul. Sejneńska 83

16-400 Suwałki

10.05.2016

36

Suwalskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o.

branża górnicza

ul. Staniszewskiego 65

16-400 Suwałki

5.07.2016

37

Politechnika Świętokrzyska Wydział Budownictwa i Architektury

szkolnictwo wyższe

ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7

25-314 Kielce

21.10.2016

2017

38 RACZ materiały budowlane

ul. Szkolna 8

16-400 Suwałki

05.01.2017
39 UAB KORISTA konstrukcje drewniane

ul. Žalioji 31-8

LT-65372 Varėna

14.02.2017
40 ALSI EXPRESS magazynowanie, transport, dystrybucja

ul. Innowacyjna 1

16-400 Suwałki

14.02.2017

41 NORD LAB zakład projektowo - produkcyjny

ul. Rybacka 18

16-300 Augustów

02.03.2017

 

LP

Nazwa Firmy/Instytucji

Branża

Adres

Data Zawarcia Porozumienia

1

Mroczkowscy I. B. Piekarnia s.c.

Piekarnia

ul. Strażacka 11

16-515 Puńsk

03.08.2015

2

Transport Ciężarowy Handel-Piekarnia Serafin Sławomir

Piekarnia

ul. Blenda 17

16-427 Przerośl

03.08.2015

3

Gminna Spółdzielnia        "Samopomoc chłopska"

Spożywcza

ul. Piłsudskiego 32

16-500 Sejny

05.08.2015

4

"SPOŁEM" Augustowska spółdzielnia spożywców

Spożywcza

ul. Mostowa 3

16-300 Augustów

05.08.2015

5

Asta Z.H.U. T. Andrzej Siemion

Piekarnia

ul. Woj. Polskiego 32

16-300 Augustów

05.08.2015

6

Stowarzyszenie „MACIERZANKA"

Produkcja sera

ul. Suwalska 17A

16-407 Wiżajny

05.08.2015

7

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Dyczewscy

Spożywcza

ul. Buczka 60A

16-400 Suwałki

05.08.2015

8

ETA PLUS s.c Arkadiusz Prelewicz, Ryszard B. Jurewicz

Spożywcza

ul. Wylotowa 3A

16-400 Suwałki

07.08.2015

9

Piekarnia „RAPIEK"

Piekarnia

ul. Koszalińska 4

16-400 Suwałki

10.08.2015

10

Zakład Piekarniczy Jerzy Bernatowicz

Piekarnia

ul. Wypusty 9

16-300 Augustów

12.08.2015

11

ANDAR

Spożywcza

ul. Moczydły 18B

16-420 Raczki

17.08.2015

12

"PROTASIEWICZ" Tadeusz Protasiewicz

Spożywcza

ul. Ejszeryszki 11

16-406 Rutka Tartak

17.08.2015

13

PPUH "BEMAR"

Spożywcza

ul. Rzemieślnicza 5

16-400 Suwałki

19.08.2015

14

Suwalska Izaba Rolniczo- Turystyczna

Spożywcza

ul. Kościuszki 82

16-400 Suwałki

27.08.2015

15

PUH "DABOR"- Radosława Truszkowski

Piekarnia

ul. Pułaskiego 63

16-400 Suwałki

05.10.2015

16

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Ośrodek naukowo badawczy

ul. Oczapowskiego 1

10-719 Olsztyn

10.10.2015

17

PPH Cymes Adam Ołów

Piekarnia

ul. Północna 20A

16-400 Suwałki

24.11.2015

2016

18

Piekarnia MŁYN

Piekarnia

ul. Jagiellońska 2

19-400 Olecko

15.03.2016

19

Piekarnia VALDI ZPH

Piekarnia

ul. Poprzeczna

19-420 Kowale Oleckie

05.04.2016

20

Gospodarstwo Rolne Jasiński Paweł

Spożywcza

ul. Lipówka 28

 16-420 Raczki

14.04.2016

21

Wojciech Konopko Zakład Stolarski

Spożywcza

ul. Cmentarna 16

16-420 Raczki

14.04.2016

22

KUKLE

Ośrodek turystyczny

Kukle 29

16-506 Giby

20.04.2016

23

Piekarnia KAJZERKA

Piekarnia

ul. Rynek 3A

16-423 Bakałarzewo

09.05.2016

24

Jasia

Piekarnia

ul. Spacerowa 1B

16-400 Suwałki

17.05.2016

25

Zakład Piekarniczy Jacek Pogorzelski

Piekarnia

ul. Sejneńska 36

16-407 Wiżajny

13.05.2016

26

Raguolis Aldona Szupszyńska

Spożywcza

ul. Szkolna 33

16-515 Puńsk

06.06.2016

27

PHU SKINDZIER

Spożywcza

ul. Szwajcaria 31

16-400 Suwałki

27.09.2016

2017
28

Transport Handel artykułami

przemysłowymi

Przemysł

chemiczny

ul. Dziemianówka 26A

16-506 Giby

18.01.2017
29 MIKET

Zakład

stolarski

ul. Żubryn 1

16-411 Szypliszki

23.01.2017
30 LAINER

Produkcja

posadzek

ul. Kościuszki 128

16-400 Suwałki

30.01.2017