Spotkanie z przedstawicielami BAT-u

 

Warto się rozwijać, podnosić swoje kwalifikacje, zdobyć zawód i dostosowywać się do pracy w zespole – takie wnioski mogli wyciągnąć studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach po spotkaniu z przedstawicielami firmy British American Tobacco.

Studenci oraz absolwenci transportu, ekonomii, finansów i rachunkowości oraz zarządzania i inżynierii produkcji zapoznali się z działalnością firmy oraz dowiedzieli się o możliwościach aplikowania na praktyki studenckie, staże oraz określone stanowiska pracy. Poznali też szczegóły drogi edukacyjno-zawodowych obecnych pracowników BAT oraz otrzymali nagrody i upominki.

Wydarzenie, które zorganizowało Biuro Karier, funkcjonujące w PWSZ w Suwałkach, spotkało się z dużym zainteresowaniem studentów i zaowocowało kolejną wizytą. Z wizytą studyjną do siedziby firmy już wkrótce wybiorą się studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej.

Przypomnijmy, że Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach podpisała z firmą British American Tobacco porozumienie o współpracy. Umożliwi ono  między innymi odbywanie przez studentów praktyk zawodowych, organizację wspólnych konferencji i szkoleń oraz prowadzenie projektów naukowo-badawczych.

BAT to międzynarodowe przedsiębiorstwo sprzedające swoje produkty na ponad 200 rynkach całego świata. Fabryka British American Tobacco w Augustowie to jeden z najważniejszych zakładów produkcyjnych tej grupy na świecie. Ciągłe inwestycje w obiekty i linie produkcyjne przysporzyły fabryce miano jednej z najnowocześniejszych w Unii Europejskiej.