Harmonogram kursu Wywiad i badanie fizykalne - Suwałki (link) (uwaga- zmieniony dnia 26.10.2016)

 

 

Harmonogram kursu Wywiad i badanie fizykalne w Suwałkach

Pierwsze zajęcia w Suwałkach odbędą się 22 października (sobota) w siedzibie PWSZ w Suwałkach w godz. 9-17.00 (sala 308), w niedzielę również w godz. 9-17.00(sala 302). Szerszy harmonogram przekażemy na pierwszych zajęciach.

 

Harmonogram spotkań w ramach kursu:

22-23 październik
5-6 listopad ćwiczenia na sprzęcie u Państwa na uczelni
12-13 listopad
20 listopad-koniec teorii

 


 

Dotyczy zajęć w ramach kursu Wywiad i badania fizykalne dla pielęgniarek i położnych w Suwałkach

Pierwsze zajęcia w ramach kursu w Suwałkach odbędą się 16.10.2016 (w najbliższą niedzielę) w godz. 9.00-17.00 w sali 302 (III piętro). Pełny harmonogram zajęć w ramach kursu zostanie podany w najbliższych dniach - w zakładce harmonogramy - Wywiad i badanie fizykalne.

 

Lista uczestników zakwalifikowanych na I edycję kursu Wywiad i badanie fizykalne w Suwałkach.

 

Imię Nazwisko
Natalia Zofia  Dziemido
Sylwia Frąckiewicz
Wioletta Gutowska
Magdalena Jasionowska
Pamela Jutkiewicz
Elżbieta Kiersztyn
Beata Kilon
Magdalena Łapińska
Urszula Malinowska
Ewa Ostapowicz
Krystyna Patyńska
Danuta Renkiewicz
Danuta Sosonowska
Marta Stankiewicz
Emilia Święcka
Beata Taraszkiewicz
Katarzyna Tomkiewicz
Irena Anna Urbańska
Bożena Wróblewska
Beata Zalewska
 
 

 

Lista rankingowa uczestników zakwalifikowanych do udziału w kursie Wywiad i badanie fizykalne dla pielęgniarek i położnych - Suwałki

 

Lista osób, które dokonały zgłoszenia na kurs (link)

 


 

Test kwalifikacyjny dopuszczający do kursu specjalistycznego "Wywiad i badanie fizykalne dla pielęgniarek i położnych" w Suwałkach 

Test kwalifikacyjny dla osób zgłoszonych na kurs realizowany w mieście Suwałki odbędzie się 12.09.2016 (poniedziałek) w siedzibie Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach przy ul. Noniewicza 10, o godzinie 09:30 w sali 110 (na I piętrze). Zbiórka przed salą 110 o godzinie 9:15. 

Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą dowodów osobistych na potwierdzenie tożsamości. Ponadto prosimy Uczestników o zgłaszanie się przed testem kwalifikacyjnym do biura projektu pokój 213 (II piętro) w celu doniesienia brakujących dokumentów oraz dokonania ewentualnych uzupełnień w formularzach zgłoszeniowych.

Warunkiem dopuszczenia do kursu "Wywiad i badanie fizykalne" jest zaliczenie testu wstępnego obejmującego wiedzę z zakresu anatomii i fizjologii człowieka (60 pytań i minimum zaliczające stanowi 60% prawidłowych odpowiedzi).

Wykaz literatury do testu:

· Traczyk W.: Fizjologia człowieka w zarysie. PZWL, Warszawa 2013

· Maciejewski R., Torres K.: Anatomia czynnościowa. Wyd. Czelej, Lublin 2007

 


 

Informacja o zawieszeniu rekrutacji na kurs specjalistyczny "Wywiad i badanie fizykalne dla pielęgniarek i położnych" w Suwałkach

 

W związku z wpłynięciem dużej ilości zgłoszeń na kurs specjalistyczny "Wywiad i badanie fizykalne dla pielęgniarek i położnych" w Suwałkach z dniem 02.09.2016 zawieszamy rekrutację uczestników na w/w kurs.