Akademickie Biuro Karier Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach prowadzi działalność jako Agencja Zatrudnienia Nr 5251. W ramach tej działalności proponujemy:

Pośrednictwo Pracy: organizujemy usługi w zakresie wyszukiwania kandydatów na zgłaszane przez Pracodawcę stanowiska pracy, praktyki studenckie i staże zawodowe..

Rekrutacja i selekcja: dokonujemy oceny predyspozycji zawodowych kandydatów pod kątem efektywnego działania na określonym stanowisku pracy.

Zapraszamy do przesyłania nam ofert praktyk, staży, pracy stałej z Państwa firm i instytucji. Rozpowszechnimy je na terenie naszej uczelni, umieścimy na stronie internetowej oraz wyślemy do studentów/absolwentów, którzy spełniają kryteria określone
w ofercie.

Zapraszamy Państwa do BEZPŁATNEJ współpracy z Biurem Karier działającym przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej
w Suwałkach.

W ramach naszych działań przewidujemy:
 • zorganizowanie spotkania informacyjnego,
 • wynajęcie sali wykładowej,
 • udostępnienie sprzętu audiowizualnego,
 • promocje spotkania wśród studentów.

Promocja firmy na uczelni: organizujemy spotkania pracodawców z naszymi studentami oraz prezentację firmy na terenie Uczelni.

Promocja on-line:
oferujemy Państwu możliwość zamieszczenia bannera reklamowego na naszej stronie, który kierowałby zainteresowanych studentów i absolwentów na stronę internetową Państwa firmy.

Kursy i szkolenia:
organizujemy kursy na zlecenia instytucji zewnętrznych. Przeprowadzamy szkolenia w nowoczesnych obiektach dydaktycznych przy współpracy z specjalistami z różnych dziedzin.

Targi Pracy i Forum:
organizujemy na terenie Uczelni Targi Pracy na które zapraszamy przedstawicieli firm i instytucji współpracujących z naszą Uczelnią. W czasie trwania targów odbywają się spotkania warsztatowe i prezentacje firm.

Aby ułatwić kontakt proponujemy przesłanie oferty przygotowanej przez Państwa lub wypełnienie formularza na:


 • adres email biuro.karier@pwsz.suwalki.pl
 • pocztą tradycyjną na adres
  PWSZ w Suwałkach
  Biuro Karier
  ul. Noniewicza 10, pok. 210
  16-400 Suwałki
  tel. 87 562 84 00

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (pobierz)