Harmonogram kursu Wywiad i badanie fizykalne w Olsztynie grupa 1 (link)

Harmonogram kursu Wywiad i badanie fizykalne w Olsztynie grupa 2 (link)

 


 

Lista uczestników w podziale na II edycje kursu Wywiad i badanie fizykalne dla pielęgniarek i położnych w Olsztynie

 


 

Zajęcia odbywać się będą w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie, ul. Żołnierska 18 a, 10-561 Olsztyn.

 


 

Informacja o zawieszeniu rekrutacji na kurs specjalistyczny "Wywiad i badanie fizykalne dla pielęgniarek i położnych" w woj. warmińsko-mazurskim 

 

W związku z wpłynięciem dużej ilości zgłoszeń na kurs specjalistyczny "Wywiad i badanie fizykalne dla pielęgniarek i położnych" w woj. warmińsko-mazurskim z dniem 07.10.2016 zawieszamy rekrutację uczestników na w/w kurs.

 


 

Test kwalifikacyjny dopuszczający do kursu specjalistycznego "Wywiad i badanie fizykalne dla pielęgniarek i położnych" w Olsztynie

 

Test kwalifikacyjny dla osób zgłoszonych na kurs realizowany w woj. warmińsko-mazurskim odbędzie się13.10.2016 (czwartek) w siedzibie Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie, ul. Żołnierska 18 A 10-561 Olsztyn o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej im. Jana Pawła II - Parter.

Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą dowodów osobistych na potwierdzenie tożsamości. Ponadto prosimy Uczestników o zgłaszanie się do członków komisji w celu dostarczenia ewentualnych brakujących dokumentów oraz dokonania ewentualnych uzupełnień w formularzach zgłoszeniowych.

Warunkiem dopuszczenia do kursu "Wywiad i badanie fizykalne" jest zaliczenie testu wstępnego obejmującego wiedzę z zakresu anatomii i fizjologii człowieka (60 pytań i minimum zaliczające stanowi 60% prawidłowych odpowiedzi).

 

Wykaz literatury do testu:

· Traczyk W.: Fizjologia człowieka w zarysie. PZWL, Warszawa 2013
· Maciejewski R., Torres K.: Anatomia czynnościowa. Wyd. Czelej, Lublin 2007