Grupy z jez. angielskiego

w ramach projektu „Kompetencje kluczem do sukcesu – wzrost kompetencji
zawodowych
komunikacyjnych i z zakresu przedsiębiorczości
studentów kierunków pielęgniarstwo i ratownictwo medyczne PWSZ w Suwałkach"

 

 

GRUPA I

Wykładowca: Radosław Rozumowski

Lp

Imię

Nazwisko

1.

Eryk

Butkiewicz

2.

Aleksandra Anna

Dzierżanowska

3.

Natalia

Gęślicka

4.

Beata

Ignatović

5.

Sylwia

Jankowska

6.

Judyta

Jurgielewicz

7.

Żaneta

Kalinowska

8.

Karolina

Kilon

9.

Klaudia

Rybczyńska

10.

Dominika

Słabińska

 

Zajęcia w listopadzie:

Data

3.11.2016

9.11.2016

14.11.2016

21.11.2016

24.11.2016

Dzień tygodnia

czwartek

środa

poniedziałek

poniedziałek

czwartek

SALA

112'

223

405

405

112

Liczba godzin lekcyjnych

3

3

3

3

5

Godzina

 17.20-19-45 

 15.40-18.05

 15.30-17.55 

16.30-18.55

 15.40-19.55 

           

 

 


 

 

GRUPA II

Wykładowca: Marta Rzatkiewicz

Lp

Imię

Nazwisko

1.

Karina

Bluij

2.

Anna

Bronejko

3.

Agnieszka

Cwalina

4.

Sylwia

Czopur

5.

Paulina

Dejnerowicz

6.

Brygida

Dębowska

7.

Ewelina

Seniut

8.

Ewelina

Sinkiewicz

9.

Paulina

Waszczuk

10.

Anna

Zacharz-Poźniak

 

Zajęcia w listopadzie:

Data

3.11.2016

9.11.2016

14.11.2016

21.11.2016

24.11.2016

Dzień tygodnia

czwartek

środa

poniedziałek

poniedziałek

czwartek

SALA

301'

318

130'

318

301'

Liczba godzin lekcyjnych

3

3

3

3

5

Godzina

 17.20-19-45 

  15.40-18.05 

  16.30-18.55 

  16.30-18.55 

  15.40-19.55 

           

 

 


 

 

GRUPA III

Wykładowca: Jolanta Rogucka

Lp

Imię

Nazwisko

1.

Izabela

Kłopotowska

2.

Mariola

Kordowska

3.

Krzysztof

Krakowski

4.

Angelika

Mulewska

5.

Kamila Maja

Skowrońska

6.

Paulina

Staśkiewicz

7.

Monika

Winkler

8.

Sebastian

Czarniecki

9.

Katarzyna

Misiukiewicz

10.

Robert

Krawczyński

 

Zajęcia w listopadzie:

Data

3.11.2016

9.11.2016

14.11.2016

21.11.2016

24.11.2016

Dzień tygodnia

czwartek

środa

poniedziałek

poniedziałek

czwartek

SALA

205'

307'

300'

300'

307'

Liczba godzin lekcyjnych

3

3

3

3

5

Godzina

  17.20-19-45 

  16.30-18.55 

  16.30-18.55 

  16.30-18.55 

  15.40-19.55 

 


 

GRUPA IV

Wykładowca: Patrycja Żuk

 

Lp

Imię

Nazwisko

1.

Krzysztof

Czuper

2.

Mateusz

Gutkowski

3.

Paweł

Kopiczko

4.

Marta

Jachimowicz

5.

Jakub

Lalak

6.

Daniel

Leśniewski

7.

Mikołaj

Nazaruk

8.

Patryk

Obuchowski

9.

Wojciech

Zawadzki

10.

Przemysław

Wasilewski

 

Zajęcia w listopadzie:

Data

7.11.2016

10.11.2016

11.11.2016

14.11.2016

17.11.2016

21.11.2016

25.11.2016

28.11.2016

Dzień
tygodnia

poniedziałek 

czwartek 

piątek

poniedziałek 

czwartek

poniedziałek 

piątek

poniedziałek 

SALA

312'

112

400'

312'

112

312'

400'

312'

Liczba godzin
lekcyjnych

1

3

4

1

3

1

4

1

Godzina

13.40-14.25

16.30-18.55

12.40 - 15.55

13.40-14.25

16.30-18.55

13.40-14.25

12.40 - 15.55

13.40-14.25