Harmonogram zajęć w ramach Uniwersytetu Dziecięcego 2016/2017   


I zajęcia – 22.10.2016 r.
II zajęcia – 5.11.2016 r.
III zajęcia – 19.11.2016 r.
IV zajęcia –3.12.2016 r.
V zajęcia – 10.12.2016 r.
VI zajęcia – 14.01.2017 r.
VII zajęcia – 21.01.2017 r.
VIII zajęcia - 25.02.2017 r.
IX zajęcia - 11.03.2017 r.

X zajęcia - 25.03.2017 r.

 


N/w zajęcia prowadzone będą w ramach programu Uniwersytet Młodego Odkrywcy realizowanego
przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

VIII zajęcia – 11.02.2017 r.
IX zajęcia – 25.02.2017 r.
X zajęcia – 11.03.2017 r.
XI zajęcia - 25.03.2017 r.
XII zajęcia – 08.04.2017 r.
XIII zajęcia –22.04.2017 r.
XIV zajęcia – 13.05.2017 r.
XV zajęcia – 27.05.2017 r.
XVI zajęcia – 10.06.2017 r.
Uroczyste zakończenie Roku Akademickiego Uniwersytetu Dziecięcego

 

 

 

 

 

Podział studentów na grupy

 

Grupa I

1.            Nadia Majewska

2.            Blanka Słabińska

3.            Wiktor Sojko

4.            Maksymilian Supranowicz

5.            Amelia Jaworowska

6.            Julia Anna Jaworowska

7.            Amelia Kamińska

8.            Wiktoria Kamińska

9.            Anna Kokoszka

10.          Antoni Kordaszewski

11.          Rafał Kapliński

12.          Leon Matyjaszczyk,

13.          Marcel Laszkowski

14.          Sandra Butkiewicz

15.          Wojciech Brzozowski

16.          Hanna Charmuszko

17.          Paweł Bulkowski

18.          Partycja Ołów

19.          Patrycja Ślepska

20.          Zofia Ślimkowska

21.          Krzysztof Wolski

22.          Jacek Kowalewski

23.          Jakub Walukiewicz

24.          Aleksandra Zuchwalska

25.          Oliwia Pawlik

26.          Oskar Ołów

27.          Aleksandra Dąbrowska

28.          Aleksandra Markiewicz

29.          Nikola Gabrus

30.          Jakub Pankiewicz

31.          Krzysztof Decewicz

32.          Hubert Brzeziński

 

Grupa II

1.            Filip Piekarec

2.            Katarzyna Kiec

3.            Lena Koronkiewicz

4.            Natasza Bobryk

5.            Rozalia Zawadzka

6.            Pola Wiśniewska

7.            Filip Cygan 

8.            Adrianna Kotarska

9.            Martyna Suchwałko

10.          Irena Czeszkiewicz

11.          Filip Puczyłowski

12.          Miłosz Michaluk

13.          Anhelina Maksymova

14.          Oliwia Jakubowska

15.          Filip Jakubowski

16.          Roksana Karaszewska

17.          Karina Koronkiewicz

18.          Emilia Brzozowska

19.          Wojciech Wiśniewski

20.          Adam Toczyłowski

21.          Antonina Prejs

22.          Konrad Kamiński

23.          Aleksander Barwikowski

24.          Michał Barwikowski

25.          Kacper Ziegler

26.          Jan Andrzej Decewicz

27.          Borys Decewicz

28           Jakub Gaus

29.          Hanna Puczyłowska

30.          Aleksandra Andrulewicz

 

Grupa III

1.            Kacper Piekarec

2.            Marcel Tarasiewicz

3.            Jakub Kiec

4.            Lena Stasiak

5.            Gabriela Szczodruch

6.            Alicja Profiruk

7.            Krystian Kwiador,

8.            Miłosz Laszkowski

9.            Bartosz Chmielewski

10.          Oliwier Sobolewski

11.          Judyta Rosłaniec

12.          Nina Pojawa

13.          Oskar Rejterada

14.          Wiktor Łukaszewicz

15.          Joanna Dominik

16.          Mikołaj Baryła

17.          Paulina Oszkinis

18.          Wojciech Sinkiewicz

19.          Aleksandra Gugnowska 

20.          Antoni Gerard Kozłowski

21.          Kacper Jagliński

22.          Bartosz Bożewicz

23           Julia Anna Wierzbołowicz

24           Bartosz Krzymiński

25           Natalia Nowicka

26           Franciszek Puczyłowski

27           Maciej Puczyłowski

28.          Sonia Balcer